Úvod / Informácie / Vernostný program
Tlačiť

Vernostný program

Dodatočná zľava na všetky výrobky pre všetkých registrovaných zákazníkov.

Pre registrovaných zákazníkov platí, že za nákupy, ktoré u nás urobíte, Vás odmeňujeme zľavou na každý ďalší nákup v e-shope. Suma nákupov sa za niekoľko období kumuluje v podobe vernostných bodov a na nasledujúci deň po dosiahnutí vyššej hranice máte nastavenú vyššiu zľavu. Hodnota 1 bodu je 1,-Eur. To znamená, že ak urobíte nákup za 30,-Eur získate 30 vernostných bodov.

• pri sumárnej hodnote nákupov do 50 EUR, člen programu má nárok na využitie zľavy 1% na každý ďalší nákup. Suma zľavy bude evidovaná na karte formou vernostných bodov a člen Klubu si vie uplatniť zľavu na ďalší nákup.
• pri sumárnej hodnote nákupov od 51 EUR do 200 EUR, člen programu má nárok na využitie zľavy 2% na každý ďalší nákup. Suma zľavy bude evidovaná na karte formou vernostných bodov a člen Klubu si vie uplatniť zľavu na ďalší nákup.
• pri sumárnej hodnote nákupov od 201 EUR do 500 EUR, člen programu má nárok na využitie zľavy 3% na každý ďalší nákup. Suma zľavy bude evidovaná na karte formou vernostných bodov a člen Klubu si vie uplatniť zľavu na ďalší nákup.
• pri sumárnej hodnote nákupov od 501 EUR, člen programu má nárok na využitie zľavy 5% na každý ďalší nákup. Suma zľavy bude evidovaná na karte formou vernostných bodov a člen Klubu si vie uplatniť zľavu na ďalší nákup.

Novinky, akcie a zľavy emailom

Zaregistrujte sa pre odber noviniek a akcií nižšie.